Wydarzenia:

Luty 2019
P W Ś C P S N
« Paź    
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728  

Twój 1% podatku

Przekazując nam 1% Twojego podatku wspomagasz rozwój Stowarzyszenia.

Misja i wizja

Misja Stowarzyszenia nie zmienia się od lat:

„ ….chcemy uzmysłowić społeczeństwu wagę zdrowego i higienicznego trybu życia.”

Nasza działalność opiera się na czterech filarach:

a)      akcje charytatywne

b)      spotkania informacyjne

c)       reklamy społeczne

d)      certyfikacja

Naszym celem jest informowanie, edukowanie i podnoszenie jakości życia społeczeństwa.
Co jakiś czas organizujemy spotkania, konferencje, akcje informacyjne dla uczniów, nauczycieli, lekarzy, przedsiębiorców, instytucji publicznych oraz osób prywatnych, które chciałyby uzyskać wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia.

Aktualnie koncentrujemy się przede wszystkim na zagrożeniach, jakie niesie współczesna cywilizacja – cukrzyca, otyłość, zaburzenia psychiczne, alergie.
Nasze działania mają na celu pokazać, że można żyć inaczej – prawidłowo się odżywiać, wykonywać badania profilaktyczne, dbać o środowisko, aktywnie uprawiać sport.
Pokazujemy alternatywne sposoby na spędzanie wolnego czasu, inne niż komputer
czy telewizor.

Dążymy do tego, by poszerzać obszar działania, edukować coraz młodszych odbiorców. Staramy się wspierać osoby, które mają podobne wartości.

W skład naszej grupy wchodzą osoby o różnych zainteresowaniach, dzięki czemu możemy przedstawić bardzo różny punkt widzenia.

Kierujemy się najwyższymi wartościami takimi jak zdrowie i etyka. Przeprowadzamy rzetelne kontrole firm w oparciu o przestrzeganie 27 zasad zrównoważonego rozwoju.

Na podstawie wyników kontroli, firma spełniająca wszelkie wymogi zostaje wyróżniona prestiżowym certyfikatem.

Certyfikat PSHiZ (Regulamin i zasady przyznawania certyfikatów) jest potwierdzeniem wiarygodności i uczciwości firm, oraz gwarancją ich działania w oparciu o najwyższe normy etyki moralnej.

Firma uhonorowana certyfikatem PSHiZ, z pewnością stanie się bardziej rozpoznawalna i dostrzegana na rynku, zyskując tym samym szerszą grupę zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych.

Partnerzy