Wydarzenia:

Listopad 2017
P W Ś C P S N
« Paź    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Twój 1% podatku

Przekazując nam 1% Twojego podatku wspomagasz rozwój Stowarzyszenia.

Misja i wizja

Misja stowarzyszenia od lat się nie zmienia:

„ ….chcemy uzmysłowić społeczeństwu wagę zdrowego i higienicznego trybu życia.”

Nasza działalność opiera się na czterech filarach:

a)      akcje charytatywne

b)      spotkania informacyjne

c)       reklamy społeczne

d)      certyfikacja

Naszym celem jest informowanie, edukowanie i podnoszenie jakości życia społeczeństwa.
Co jakiś czas organizujemy spotkania, konferencje, akcje informacyjne dla uczniów, nauczycieli, lekarzy, przedsiębiorców, instytucji publicznych, osób prywatnych, które chciałyby uzyskać wiedzę dotyczącą zdrowego stylu życia.
Aktualnie koncentrujemy się przede wszystkim na zagrożeniach, jakie niesie współczesna cywilizacja – choroby cukrzycy, otyłość, zaburzenia psychiczne, alergie.
Nasze działania mają na celu pokazać, że można żyć inaczej – prawidłowo się odżywiać, wykonywać badania profilaktyczne, dbać o środowisko, aktywnie uprawiać sport.
Pokazujemy alternatywne sposoby na spędzanie wolnego czasu, inne niż komputer
i telewizor.

Dążymy do tego, by poszerzać obszar działania, by edukować coraz młodszych odbiorców. Staramy się organizować coraz więcej spotkań, akcji, wspierać osoby, które mają podobne poglądy do naszych.

W skład naszej grupy wchodzą osoby o różnych zainteresowaniach, dzięki czemu możemy przedstawić bardzo różny punkt widzenia.

Kierujemy się najwyższymi wartościami takimi jak zdrowie oraz etyka działania. Przeprowadzamy rzetelne kontrole firm w oparciu o przestrzeganie 27 zasad zrównoważonego rozwoju.

Na podstawie wyników kontroli, firma spełniająca wszelkie wymogi zostaje wyróżniona prestiżowym certyfikatem.

Certyfikat PSHiZ (Regulamin i zasady przyznawania certyfikatów) jest potwierdzeniem wiarygodności i uczciwości firm, oraz gwarancją ich działania w oparciu o najwyższe normy etyki moralnej.

Firma uhonorowana certyfikatem PSHiZ, z pewnością stanie się bardziej rozpoznawalna i dostrzegalna na rynku, zyskując tym samym szerszą grupę zadowolonych klientów oraz partnerów biznesowych.

Partnerzy

DJ-Mati-Music-For -The - People AkademiaTs-logo-white